Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Marketing Szeptany

Nie lubimy plotek,
ale w nie wierzymy.

Wykorzystaj pozytywną moc i zasięg plotki. Bądź na ustach innych.

robisz to Ty, ja i Oni

88% z nas szuka informacji odnośnie usług/produktów wśród opinii internetowych.

przyszłość

O ile nie wierzymy, że lekarze w reklamach to faktyczni lekarze, więc ich rekomendacje coraz mniej nas przekonują, o tyle naturalne opinie w sieci zawsze będą na nas działać.

pomóż pozycjonowaniu

Zabieg taki jak wzmianka o Twojej firmie, powtarzająca się nazwa czy link może być składnikiem, zwiększającym ilość linków zewnętrznych do strony i skutecznie pomoże w wy-pozycjonowaniu strony www.

cześć, daj się poznać

Nie chodzi tylko o przekonanie tych niepewnych, czy pozytywny odbiór. Kwestia tkwi w samym poznaniu Twojej marki. Wskażemy drogę tym, którzy Cię jeszcze nie znają.

Pozycjonowanie stron internetowych

"A po co mi marketing szeptany?!"

Są osobniki, które zawsze są pewne tego, co chcą bądź działają intuicyjnie. Większa liczba ludzi szuka jednak poparcia czy wskazania pomocy przy wyborze. Jeśli nikt z naszej rodziny czy przyjaciół nie jest w stanie udzielić nam rekomendacji na dany temat, to uciekamy do znalezienia odpowiedzi w sieci. Naturalne opinie na forach wzbudzają zaufanie znacznie bardziej niż nie jedna nachalna reklama. Dzięki marketingowi szeptanemu możesz dotrzeć też do osób, które nie wyszukiwały informacji o Tobie, ale o Twojej usłudze – czyli nowi potencjalni Klienci. Uwierz w siłę opinii. Szeptanka jest nie tylko świetną rekomendacją. Twojej marki, ale i pomocą w pozycjonowaniu.

Dowiedz się więcej kontaktując się z nami.

Kojarz się dobrze

i daj się poznać tym, którzy (jeszcze!) o Tobie nie słyszeli

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać