Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

This is who we are

Agencja

Cześć! Jesteśmy młodym zespołem, ale niech Cię to nie zmyli, bo doświadczenie Nasze sięga początków, gdy na słowo ‘Internet’ ludzie odpowiadali “Ke?”

Znamy elementy, które wpływają na odbiór marki przez potencjalnych klientów. Potrafimy skutecznie promować firmę, by wyróżniała się na tle konkurencji. Wiemy, jak tworzyć kampanie reklamowe, aby trafiły bezpośrednio do grupy docelowej. Rynek reklamy jest dynamiczny i wymagający, dlatego ciągle szukamy innowacji. To co nas wyróżnia to nieszablonowe podejście do reklamy i zaangażowanie z jakim podchodzimy do każdego nowego tematu.

Misja

Pragniemy współuczestniczyć w sukcesach osób, firm, instytucji, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty.

Wierzymy, że Twój sukces jest miarą Naszego sukcesu. Chcemy byś to Ty był najlepszy, dzięki temu wzrasta wartość Naszej pracy. Uwielbiamy być świadkami powodzenia firmy, która zna siłę i potrzebę jaką jest marketing. Nie napędza nas jedynie chęć zysku (patrz: punkt obok, po prawej). Bezinteresownie prowadzimy wykłady dla uczniów, motywując do działania.

Pasja

Nikt Nas tutaj siłą na sztywne 8 godzin nie zaciąga. Lubimy Nasze biuro i lubimy swoje towarzystwo więc praca przychodzi Nam z łatwością.

Zasługą tego, że jesteśmy na bieżąco jest to, iż nasza praca=pasja. W tym zawodzie nie można osiąść na laurach, gdyż tendencje, trendy i aktualizacje wciąż się zmieniają. Świeże spojrzenie na każdego Klienta pozwala Nam unikać rutyny. Skrupulatnie od niej uciekamy, a.. biegać potrafimy szybko 😉 Kochamy to co robimy, a to pozwala nam tworzyć efektywne i nowatorskie projekty.

SEO specialist

Mateusz Kasperek

CEO & SEO
Graphic Designer

Izabella Jonkisz

WEB & GRAPHIC
SEO specialist

Dariusz Biegun

SEO & ADS
Social Media

Justyna Umińska

SOCIAL MEDIA
Webmaster and Graphic

Kamil Kidoń

SEO & GRAPHIC
Linkbuilder

Kinga Drzyżdżok

LINK BUILDING
GROWTH HACKER

Paulina Babiarz

GROWTH HACKING
SEO specialist

Patryk Duda

SEO
SEO specialist

Mateusz Wróbel

SEO & WEB GRAPHIC
SEO specialist

Mariusz Donocik

SEO & LINK BUILDING
SEO specialist

Klaudia Łyszczek

COPYWRITER
SEO specialist

Judyta Fejdyk

COPYWRITER & ADS

Mateusz Kasperek

Nazywam sie Mateusz Kasperek i zarabiam na pomaganiu innym. Moje pierwsze zlecenie z branży SEO przyjąłem w lutym 2008 roku, będąc jeszcze uczniem technikum informatycznego. Zleceniodawcą była firma X Website Design z USA, do moich zadań należało m.in.: dodawanie wpisów do amerykańskich katalogów, tworzenie profili na google local business (zarabiałem wtedy 2$ za godzinę). Pół roku później stałem przed wyborem mojej dalszej drogi zawodowej, decyzja padła na kontynuowanie zainteresowania marketingiem internetowym rozpoczynając pracę w jednej z Agencji SEO. Z bagażem zdobytej wiedzy trafiłem do jednej z większych firm na Podbeskidziu. We wrześniu 2012 roku wznowiłem współpracę z firmą xWebsiteDesignStudio.com. Aktualnie prowadzę szereg szkoleń i konsultacji dla pracowników firmy, podczas których omawiamy najbardziej efektywne rozwiązania SEO. Kierując się przysłowiem “Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale statków nie buduje się po to aby stały w portach.” w maju 2013 z głową pełną pomysłów, ogromnie wierząc w moje umiejętności zdecydowałem się stworzyć firmę, która będzie działać ściśle według moich idei. Dzięki wykwalifikowanemu i zgranemu zespołowi szybko zyskujemy nowych klientów budując zaufanie i świetne relacje z klientami. Teraz z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że już nie “pracuję”, tylko spełniam się zawodowo, dodatkowo przy tym zarabiając.

Izabella Jonkisz

Jako osoba, której Curriculum Vitae nie mieści się na jednej stronie, ze względu na rozpiętość działu “Doświadczenie zawodowe”, w grudniu 2014 roku rozpoczęłam swoją przygodę w biurze, przy Piłsudskiego 8. Moja droga dotąd nie prowadziła przez działy IT, aczkolwiek pozwoliła na zdobywanie nietypowych doświadczeń i wiedzy, dzięki której mogę przebrnąć swobodnie przez tematy począwszy m.in. od tajników pracy w najsmaczniejszej pizzerii w mieście, backhand’u i forehand’u w tenisie, typów zaginarek dekarskich (tak, prowadziłam sprzedaż zaginarek dekarskich bielskiego producenta ;), procedur przy budowie centrum handlowego. Z setką pomysłów na minutę, stwierdziłam, że najwyższy czas zacząć robić coś co nie tylko będę po prostu lubiła, ale będzie sprawiało mi frajdę, bo będzie zależne ode mnie. To miejsce gdzie odbywa się “burza mózgów” z klientem lub całkowita niezależność przy doborze rozwiązań i designu.