O nas - osobach, które pomogą rozwinąć Twój biznes - M16.PL

This is who we are

We are workoholics

czasami Nasza doba trwa nieco dłużej, i okazuje się, że po 3h snu też można wymyślić coś kreatywnego ..

Mateusz

klienci kluczowi, kompleksowa obsługa

505 640 220


Nazywam sie Mateusz Kasperek i zarabiam na pomaganiu innym. Moje pierwsze zlecenie z branży SEO przyjąłem w lutym 2008 roku, będąc jeszcze uczniem technikum informatycznego. Zleceniodawcą była firma X Website Design z USA, do moich zadań należało m.in.: dodawanie wpisów do amerykańskich katalogów, tworzenie profili na google local business (zarabiałem wtedy 2$ za godzinę). Pół roku później stałem przed wyborem mojej dalszej drogi zawodowej, decyzja padła na kontynuowanie zainteresowania marketingiem internetowym rozpoczynając pracę w jednej z Agencji SEO. Z bagażem zdobytej wiedzy trafiłem do jednej z większych firm na Podbeskidziu. We wrześniu 2012 roku wznowiłem współpracę z firmą xWebsiteDesignStudio.com. Aktualnie prowadzę szereg szkoleń i konsultacji dla pracowników firmy, podczas których omawiamy najbardziej efektywne rozwiązania SEO. Kierując się przysłowiem "Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale statków nie buduje się po to aby stały w portach." w maju 2013 z głową pełną pomysłów, ogromnie wierząc w moje umiejętności zdecydowałem się stworzyć firmę, która będzie działać ściśle według moich idei. Dzięki wykwalifikowanemu i zgranemu zespołowi szybko zyskujemy nowych klientów budując zaufanie i świetne relacje z klientami. Teraz z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że już nie "pracuję", tylko spełniam się zawodowo, dodatkowo przy tym zarabiając.
Jeśli Twoje działania inspirują innych, żeby marzyć więcej, uczyć się więcej, robić więcej i stawać się kimś więcej, to jesteś liderem.

Izabella

strony internetowe, obsługa klienta

514 10 16 16


Jako osoba, której Curriculum Vitae nie mieści się na jednej stronie, ze względu na rozpiętość działu "Doświadczenie zawodowe", w grudniu 2014 roku rozpoczęłam swoją przygodę w biurze, przy Piłsudskiego 8. Moja droga dotąd nie prowadziła przez działy IT, aczkolwiek pozwoliła na zdobywanie nietypowych doświadczeń i wiedzy, dzięki której mogę przebrnąć swobodnie przez tematy począwszy m.in. od tajników pracy w najsmaczniejszej pizzerii w mieście, backhand'u i forehand'u w tenisie, typów zaginarek dekarskich (tak, prowadziłam sprzedaż zaginarek dekarskich bielskiego producenta ;), procedur przy budowie centrum handlowego. Z setką pomysłów na minutę, stwierdziłam, że najwyższy czas zacząć robić coś co nie tylko będę po prostu lubiła, ale będzie sprawiało mi frajdę, bo będzie zależne ode mnie. To miejsce gdzie odbywa się "burza mózgów" z klientem lub całkowita niezależność przy doborze rozwiązań i designu.
Diabeł nie tylko ubiera się u Prady, ale i.. tkwi w szczegółach. Małe "niepozorności" są dopełnieniem całości.

Agnieszka

sklepy internetowe, reklama Google AdWords, projekty graficzne, materiały reklamowe

572 328 279


Z natury niepoprawna optymistka i fanka wszelkiej aktywności fizycznej: od biegania, przez rolki aż po tenisa ziemnego. Na co dzień strzelam do ludzi z aparatu fotograficznego a w sezonie siatkarskim, zamieniam się także w Panią fotoreporter, relacjonując mecze PlusLigi :) Po ukończeniu szkoły średniej i uzyskaniu tytułu technika organizacji reklamy postanowiłam, że reklama i grafika to właśnie to czym chcę się zajmować w życiu, i dzięki M16 mam możliwość połączenia swoich zainteresowań z pracą, która sprawia mi przyjemność i satysfakcję, a chyba o to chodzi w życiu zawodowym, prawda ? :)
Kluczem do sukcesu jest stan umysłu, który możemy wytworzyć. Człowiek, który boi się ponosić porażki i ryzykować - osiąga o wiele mniej niż człowiek, który upada i myli się.

Justyna


Zadzwoń do nas!