Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Social Media

Mowa jest srebrem,
a milczenie złotem..

…niekoniecznie, jeśli zależy nam na ciepłym odbiorze marki i kontakcie z obecnymi i potencjalnymi klientami 🙂

kompleksowa obsługa

Kompleksowo obsługujemy firmy oraz marki w mediach społecznościowych. Na podstawie przygotowanej strategii, realizujemy kolejno jej etapy. Jesteśmy odpowiedzialni za ciągłą komunikacje, prowadzenie konkursów, moderowanie rozmów oraz kreowanie nowych pomysłów. Media społecznościowe mamy w jednym palcu – wiemy jak się komunikować i zwabić do Ciebie wiernych fanów i klientów.

dokładne rozpoznanie

Poznając Wasze potrzeby, możliwości, grupę docelową oraz wartości i cechy marki zbudujemy skuteczną komunikację w mediach społecznościowych. Dzięki odpowiednio zaplanowanej strategii, wyznaczamy mierzalne cele, dobieramy właściwe narzędzia, monitorujemy i działamy 24/7 zgodnie z planem, a także raportujemy osiągane wyniki.

media społecznościowe

Komunikacja w mediach społecznościowych to również reklama. Facebook, YouTube, Google + i wiele innych, pozwalają na zorganizowanie skutecznych akcji promocyjnych, które trafią bezpośrednio do odbiorców, na których najbardziej Ci zależy. Dzięki temu, wydatki na reklamę mogą być zarządzane efektywniej i przynosić oczekiwany zwrot z inwestycji. Stawiamy na przemyślane kampanie reklamowe. Uważamy przy tym, że nie sztuką jest jedynie patrzeć na Lamę i nie rzucić jej żadnego okruszka – chcemy osiągnąć jak najciekawszą i trwałą interakcję z odbiorcami i zaangażować Twoją grupę docelową.

Pozycjonowanie stron internetowych

Media(um) Społecznościowe

O komunikacji z duchami nie ma mowy, ale jeśli myślimy o Facebooku, Google+ czy innych najbardziej ‘chodliwych’ platformach społecznościowych, to faktycznie trochę mamy do czynienia z siłami nadprzyrodzonymi. To opanowało Internet całkowicie. Teraz już nie tylko przez popularne serwisy czy lokalne strony szukamy informacji. Czasami fora to dla nas za mało. Często szukamy czegoś, wędrując po kartach np. Facebooka. Jak myślisz, że odbierze Twoją firmę użytkownik, który zobaczy ostatni post z życzeniami z zeszłorocznych świąt? Warto zadbać o to by Klienci czuli więź z Tobą. Wiedzieli, że ‘ktoś czuwa’. Nie tylko możemy poszerzyć zasięg świadomości naszej marki, ale rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie ma Klient i informować go o nowościach, o których dowie się z porannym przeglądem ‘tablicy’.

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać