Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Support - Wsparcie Techniczne

Support Profesjonalna opieka nad Twoją firmową stroną internetową

pomoc w obsłudze | usuwanie usterek | zabezpieczenie przed włamaniami | kopie zapasowe strony

aktualizacja stron i sklepów

Regularne aktualizacje zabezpieczają stronę przed niepożądanymi włamaniami jak i błędami na stronie.

kopia zapasowa

Nawet jeżeli Twoją stronę dopadnie jakiś wirus lub omyłkowo usuniesz jakieś treści ze strony - posłużymy kopią zapasową strony. Inaczej bez niej będzie klops 🙂

wsparcie techniczne

Pomoc przy obsługiwanej stronie, wprowadzanie zmian w treści czy w grafice. Wprowadzanie zmian na stronie nie musi być na Twojej głowie!

spokojny sen

Support to nic innego jak pomocna dłoń w sytuacjach awaryjnych. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że strona będzie zawsze perfekcyjnie funkcjonować. Wiele spraw jest niezależnych od nas jak np. włamania. Za to z Naszym supportem możesz mieć pewność, że wyciągniemy Twoją stronę firmową z każdej opresji.

Cennik Wsparcia Technicznego - Supportu stron

"A po co mi support (wsparcie techniczne)?!"

Nikt nigdy nie może zapobiec jakimkolwiek problemom. Częste “luki” występujące w zabezpieczeniach wtyczek, czy motywów mogą spowodować wkradnięcie się wirusa na stronę.

Dbamy o stan Twojej strony, przeprowadzając aktualizację wszystkich krytycznych składników, utrzymując ją w szczytowej kondycji, by nieprzerwanie śmigała w sieci.

 

Jeśli będzie potrzeba, zabezpieczymy Twoją stronę, aby żaden mały wirusik nie wkradł się na Twoją witrynę, dzięki czemu Twój marketing w sieci będzie pracował bez przerw. A jeżeli wydarzy się problem, wejdziemy i go rozwiążemy tak szybko jak to tylko możliwe!

  

Posiadamy w swojej ofercie trzy pakiety:

Pakiet Simple – 27 zł /msc

Pakiet Medium – 37 zł /msc

Pakiet Turbo – 57 zł /msc

 

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać