Piłsudskiego 8, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Pozycjonowanie

Kto pierwszy ten lepszy!
Maraton z M16 kończy się tylko na podium

Oglądaj się za siebie tylko po to, by zobaczyć jak daleko zaszedłeś!

najtrafniejsze frazy

Nie zawsze hasła po jakich wyszukują nas klienci są oczywiste, by nie skupiać się na tych nie konwertujących, przez 1 mies. robimy śledztwo dzięki reklamie Google AdWords.

bądź celebrytą

Pokaż się wszystkim! Ok. 96% internautów korzysta z wyszukiwarki Google. Nie chowaj się więc przed Nimi, pokaż się na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwania.

możesz wierzyć

...lub też nie. Grunt, to byś uwierzył, że jesteśmy najsłuszniejszą opcją przy wyborze firmy do pozycjonowania. Później swoją trafność wyboru możesz sprawdzać 24h poprzez narzędzie do śledzenia efektów naszej pracy.

proces

Przygotuj się na drobne zmiany. Zanim klienci zaczną walić do Twoich drzwi, musisz poświęcić chwilę, by zgodnie z naszymi wskazówkami zoptymalizować stronę/podstrony pod konkretne słowa kluczowe.

Pozycjonowanie stron internetowych

"A po co mi pozycjonowanie?!"

Czy znasz uczucie gdy miesiącami rozmyślasz nad ważnym dla Ciebie dniem i tym jak będziesz się na nim prezentował? Kosztowna suknia czy garnitur, zakupione na drugim końcu kraju za niebagatelną kwotę. Chcesz olśnić. Przecież masz czym. A na imprezie jesteś niezauważony. Nie znasz tego uczucia? To dobrze, bo my też nie :).. ale pomyśl.. jak to jest mieć świetną stronę internetową, być nastawionym na pozyskiwanie nowych klientów, przy jednoczesnym chowaniu się przed nimi w czeluściach Internetu? Nie wszyscy mają na tyle wygodne buty, by szukać Cię w nieskończoność. Zapewne wypiją tę lampkę szampana z kimś, kto był wcześniej po drodze.

Zawsze przed rozpoczęciem pozycjonowania odpalamy kampanię Google AdWords w celu wybrania najtrafniejszych fraz. Nie samym pozycjonowaniem jednak człowiek żyje. Proponujemy kompleksowe rozwiązania marketingowe spersonalizowane dla każdej firmy indywidualnie. Dowiedz się więcej kontaktując się z Nami.

GDY GO NIE MA – NIE PŁACISZ I NIE TRACISZ

*Rozliczamy się hybrydowo

Każda branża jest specyficzna. Każda firma ma inny poziom trudności do pozycjonowania, na co wpływa m.in. ilość konkurencji (jak długo konkurencja jest pozycjonowana), czy jak trudne słowa kluczowe sobie dobierzemy. Nie można więc narzucić jakiejkolwiek odgórnej ceny za ten proces, bez wcześniejszej wyceny po dogłębnym sprawdzeniu Twojego rynku. Zaufaj nam – nie lubimy pobierać pieniędzy za coś co nie ma sensu. Za każde słowo pobieramy miesięcznie określoną stałą kwotę, którą wydajemy na działania jak np. dodawanie ogłoszeń – to masz już na zawsze, czyli nie tylko pojawiasz się na pierwszej stronie wyszukiwania ale także w różnego rodzaju katalogach. Dodatkowo płacisz za efekt, wg umowy, czyli za znalezienie się na pozycjach: 1-3, 1-5 itd..

Profesjonalne rozwiązania nie muszą być drogie

skontaktuj się z Nami, by się o tym przekonać